Дякуємо нашим воїнам за героїзм, за захист рідної землі 🇺🇦 Памʼятаємо ваш подвиг🙏 Вічна памʼять та слава Героям України🕯️
Напередодні Дня захисників і захисниць України, рої «Козацька надія» та «Козацька слава» відвідали виставку «Сила Нескорених» у Маневицькому краєзнавчому музеї.
Ми хочемо миру
21 вересня ми разом з цивілізованим світом відзначатимемо Міжнародний день миру та День миру в Україні. Він є символом надії, прагнення завершення збройних конфліктів. Особливо він актуальний для нас – українців. Цей день – не лише символічна дата, але й Читати далі
Участь у акції «Зробимо Україну чистою разом!»
20 вересня – Всесвітній день прибирання під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!» Молодь ліцею обʼєднали зусилля і разом тримають екологічну оборону, підтримуючи культуру чистоти класних кімнат, благоустрою території ліцею, дбайливого ставлення до довкілля, сортування сміття та висадження квітів і дерев! Читати далі
Традиційна акція від першокласників.
Напередодні Дня миру наші першокласники висадили молоді деревця у садочку ліцею! Учні 1-А класу разом із класоводом Савоник Л.А. та батьками озеленили територію закладу національними символами – вербою та калиною. А діти 1-Б класу разом із вчителем Метенчук А.В. та Читати далі
День театру у ліцеї!
Чудова подія зібрала учнів ліцею у місцевому Центрі культури та дозвілля! А саме, діти разом із педагогами, мали нагоду подивитись два театральних дійства «Котигорошко» і «Наталка Полтавка», які нам запропонували артисти Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича! Чудові Читати далі
Участь у благодійному ярмарку
Щиро дякуємо активним сім’ям Потоцьких (7-В кл.), Музик (7-В кл.), Захарчуків (8-В кл.), Майданюків (8-Б,В кл.) за постійну підтримку та благодійництво! Сьогодні вони ярмаркували під час храмового свята у церкві Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у Маневичах разом Читати далі
Зустріч учнів 7 класів на правничі теми
10 вересня в ліцеї відбулась зустріч учнів 7 класів з інспектором з дотримання прав людини Данилюк Яною та начальником Камінь-Каширського районного сектору 3 філії Державної установи Центр пробації Галас Наталією. Проведено бесіду із здобувачами освіти щодо булінгу в навчальних закладах, Читати далі
Освітній процес в ліцеї був розпочатий днем спільнодії «Майстерка ментального здоров’я», який реалізовується в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.
Метою заходів, проведених з учнями і педагогами, було розповісти, як справитись з тривогою, як допомогти собі та іншим в кризових ситуаціях, батькам надано консультаційну підтримку. Учасники мали змогу опанувати техніки підтримки, збереження та відновлення психічного здоров’я, що є надзвичайно важливим Читати далі
У нашому ліцеї випускний бал!!!
15 червня випускники прощалися з рідним ліцеєм, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишилися позаду. У цей день немов завдяки чарам за одну ніч діти перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних джентльменів. Навіть природа поміняла Читати далі
