Кадровий склад

Соціально-психологічна служба

Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

Маневицької селищної ради

Соціально-психологічна служба
Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка

Соціально-психологічна служба була створена у серпні 1992 року.

З часу заснування психологом працює Матвєічева Алла Яківна, спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист. Закінчила Луцький педагогічний інститут імені Лесі Українки, 1991 р; Київський університет імені Тараса Шевченка, 1992 р. Поглиблено працює над темою «Створення умов для розвитку дітей з особливими освітніми потребами шляхом підвищення психологічної компетентності всіх учасників освітнього процесу».

Електронна адреса: matalla3012@gmail.com

З 1996 року прийнята на посаду психолога (а в 2004 році переведена на посаду соціального педагога) Кубах Олена Володимирівна, спеціаліст вищої категорії. У 1997 році закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки. Протягом п’яти останніх років поглиблено працює над темою «Формування позитивного соціально-психологічного клімату учнівського колективу».

Електронна адреса: tryme_09@ukr.net

Демчук Оксана Дмитрівна, спеціаліст І категорії, у 2005-2006 н.р. працювала в нашому освітньому закладі соціальним педагогом. З 2007 р по 2020 р – у Маневицькому професійному ліцеї практичним психологом, а з лютого по вересень 2021 р працювала на посаді практичного психолога Маневицького ліцею No1 імені Героя України Андрія Снітка. На даний момент є керівником секції МАН “Психологія”, проводить корекційно-розвиткові години з дітьми з ООП. Поглиблено працює над темою «Виховання гармонійно розвиненої компетентної та освіченої особистості»

Електронна адреса:

lozovik.oksana777@ukr.net