Серед закладів освіти Маневицької ОТГ

Районний семінар вчителів англійської мови

Районний семінар вчителів англійської мови

11 березня 2020 на базі школи був проведений районний семінар вчителів англійської мови на тему: "Формування комунікативних компетентностей учнів у різних видах мовленнєвої діяльності". Семінар відкрила Демчук О.М., методист РМК з презентацією на тему "Шляхи формування комунікативних компетентностей учнів у викладанні англійської мови". Левко О.А. провела майстер-клас на тему: "Формування мовленнєвих навичок читання", Шаук Н.Я. - практичне заняття "Навчання усного мовлення". Вчитель методист Пилипчук М.В. запропонувала учасникам семінару тренінг з формування навичок письма на уроках англійської мови, а молода колега Здрок Ю.М. - презентацію про власну практику викладання іноземної мови у початкових класах відповідно до Концепції "Нова українська школа".

Районний семінар вчителів історії

Районний семінар вчителів історії

29.10.2019р. на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка смт Маневичі відбувся районний семінар вчителів історії та правознавства у формі круглого столу на тему: «Формування ключових компетентностей, національно-патріотичних та громадянських якостей особистості учня». Учасники семінару акцентували увагу на: - формуванні історичної компетентності учнів; - здійсненні навчання учнів по змістових лініях; - застосовуванні інтерактивних прийомів; - проявах національно-патріотичного виховання у всіх сферах життя; - формуванні громадянської відповідальності учнів; - використанні краєзнавчого матеріалу як чинника національно-патріотичного виховання; - активізації творчої роботи школярів. Про формування громадянської відповідальності учнів виступила Гладких Т.П. - вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Андрія Снітка смт Маневичі. Про особливості проведення тестування з історії України у 2020 році та аналіз ЗНО за 2019 рік виступила Федорук А.В. – керівник районного методичного об’єднання, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ст.№1 імені Героя України Андрія Снітка смт Маневичі.

Районний семінар вчителів історії

Районний семінар вчителів історії

1 лютого 2018 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Андрія Снітка смт Маневичі відбувся навчальний семінар для молодих педагогів на тему: «Значення дрібної моторики рук у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.» Відкрив семінар заступник школи з навчально-виховної роботи Невар В.Ф., який ознайомив присутніх з відомостями про школу та розповів про роботу вчителів індивідуального та інклюзивного навчання. Матвєічева А.Я. доповіла про дрібну моторику рук як засіб розвитку пізнавальної активності дітей з особливими освітніми потребами. Досвідом роботи про вправи та ігри на дрібну моторику рук поділились вчителі індивідуального та інклюзивного навчання Кравчук Н.В., Семенюк О.В., реабілітолог Савонік Н.В. Всі присутні мали можливість взяти участь у майстер-класі на тему: «Технологія виготовлення насипної аплікації», який провела вчитель трудового навчання та образотворчого мистецтва Стрельчук С.А.

Районний семінар вчителів початкових класів

Районний семінар вчителів початкових класів

3 грудня 2017 року на базі школи в рамках Школи молодого вчителя відбувся навчальний семінар на тему: «Нестандартні форми проведення уроку в початкових класах». Відкрив семінар директор школи Артишук А.Н., який ознайомив присутніх з відомостями про школу розповів про роботу вчителів початкових класів. Молоді спеціалісти відвідали урок з української мови у 2-В класі «Клички тварин», який провела класовод Л.А.Савоник. Класовод 3-В класу Л.Г.Кравчук провела урок читання на тему: «Казки українських письменників. І.Я.Франко. «Лисичка і Журавель». Цікавим та змістовним був виховний захід «Українські вечорниці», який провела Г.В.Гаврилюк, класовод 1-А класу. З вимогами до сучасного уроку в початкових класах ознайомила молодих педагогів С.В.Пацаманюк – завідувач районним методичним кабінетом та керівник Школи молодого вчителя В.Величко.

Районний семінар учителів художньої культури та мистецтва

Районний семінар учителів художньої культури та мистецтва

21 лютого 2017 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка відбувся районний семінар учителів художньої культури та мистецтва на тему «Впровадження методу проектів на уроках художньої культури та мистецтва». Відкрив семінар директор школи, Артишук А.Н., який ознайомив присутніх з відомостями про школу. Своїм досвідом по впровадженню методів проектів на уроках художньої культури та мистецтва поділилися вчитель художньої культури Шевчук Т. Д. разом із учнями 8 – Б класу продемонструвавши учнівський проект на тему: «Бароко в українському мистецтві». Під час обговорення вчитель художньої культури та мистецтва Шевчук Т. Д. продемонструвала презентацію по проблемі: «Впровадження методу проектів на уроках художньої культури та мистецтва» та поділилася своїм педагогічним досвідом. Методист відділу освіти та науки – Каліс Н. П. звернула увагу вчителів художньої культури та мистецтва на викладання предметів художньо-естетичного циклу у школі. Підсумовуючи виступи своїх колег, голова РМО вчителів художньої культури та мистецтва Шевчук Т. Д. (вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка) запропонуала активно долучитись до обговорення навчальних програм та підручників на порталі Ed Era.

Районний семінар учителів інформатики

Районний семінар учителів інформатики

8 листопада 2016 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка відбувся районний семінар учителів інформатики на тему «Технологія роботи з обдарованими дітьми». Відкрив семінар методист відділу освіти – Лукашук В.Л., який познайомив учителів району з впровадженням нових Державних стандартів на уроках інформатики в 2016-2017 н.р. Своїм досвідом по роботі з обдарованими дітьми на уроках інформатики та під час підготовки до учнівських олімпіад поділилися вчителі району, а саме: Переходько С.О.– вчитель НВК "Маневицька ЗОШI-III ступенів №2-гімназія ім. А.П.Бринського", Процик А.П.– вчитель «Колківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів-ліцей» та Бутеєць Н.М. – вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. с.Чорниж. Про участь учнів у позаурочних конкурсах з інформаційно-технічного профілю розповів Петрук В.Є.– вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. с. В.Осниця. Підсумовуючи виступи своїх колег, голова РМО вчителів інформатики Метенчук В.І. (вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка), провів тренінг на тему "Впровадження Концепції науково-педагогічного проекту «Електронна атестація педагогічних працівників» в районі" та поділився власним досвідом по створенню електронного портфоліо.

Районний семінар учителів інклюзивного та індивідуального навчання

Районний семінар учителів інклюзивного та індивідуального навчання

3 листопада 2016 року в загальноосвітій школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка відбувся районний семінар по проблемі "Організація інклюзивного та індивідуального навчання для дітей з особливими освітніми проблемами". Відкрив семінар директор школи, Артишук А.Н., який ознайомив присутніх з відомостями про школу. Невар В.Ф., заступник директора, розповів про методичні рекомендації організації щодо індивідуального навчання та ознайомив з Положенням про індивідуальну форму навчання в ЗНЗ. Терещенко Л.І., завідувач районного ПМПК, познайомила з методичними рекомендаціями щодо організації інклюзивного навчання та критеріями оцінювання дітей з ООП. Свій досвід роботи презентували вчитель індивідуального навчання ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка Семенюк О.В. та соціальний педагог Кубах О.В.. Терещенко Л.І. показала досвід роботи ЗОШ №15 м.Луцька.

Районний семінар психологів

Районний семінар психологів

10 лютого 2016 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі імені Андрія Снітка відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів по проблемі «Підвищення психологічної культури учасників навчально-виховного процесу». Відкрив семінар директор школи, Артишук А.Н., який познайомив учасників з пріоритетними напрямками роботи школи та психологічної служби зокрема. Свій досвід по роботі з дітьми, учителями та батьками презентували психолог Матвєічева А.Я та соціальний педагог Кубах О.В., які виступили на тему: «Психологічний супровід гіперактивної дитини». Учасники семінару мали можливість поповнити свою методичну скарбничку не лише теоретичним, а й практичним матеріалом, корекційними та розвивальними вправами , порадами щодо роботи з цією категорією дітей. З психологами району були проведені релаксаційні вправи, експеримент «Шарф» та діагностична гра «Куб». А також у ході роботи практичним психологом ЗОШ І-ІІ ст. с Старосілля Комарович Н.І. було висвітлено питання особливостей організації психолого-педагогічного супроводу дітей з поведінковими порушеннями, а соціальний педагог ЗОШ І-ІІІ ст. с Прилісне Терещенко Л.І. поділилася досвідом використання арт-терапії як інноваційної технології у превентивній роботі з подолання девіантної поведінки школярів. Методист відділу освіти Каліс Н.П. звернула увагу на аспекти діяльності працівників психологічної служби (лист МОН України від 17.09.2015р.№1/9-442 «Про оптимізацію діяльності психологічної служби») та обговорили питання ведення документації, організації районного соціологічного дослідження «Випускник -2016».

Районний семінар-практикум вчителів математики

Районний семінар-практикум вчителів математики

13.02.15.у ЗОШ І-ІІІ ст. №1 смт. Маневичі відбувся семінар-практикум з математики для вчителів, що працюють у 11 класах. Тема семінару «Підготовка і проведення ЗНО з математики». У роботі семінару взяли участь заступник начальника відділу освіти Маневицької райдержадміністрації Козачук В.М., методист – Лукашук В.М. та доцент кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів ВІППО, кандидат педагогічних наук Трачук Т.В. Трачук Т.В. прочитала лекції «Методика розв’язування планіметричних задач» та «Методика розв’язування ірраціональних рівнянь» Директор школи Артишук А.Н. ознайомив присутніх із історією і сучасністю освітнього закладу. Керівник ШМО Коробчук Г.М. зупинилась на проблемах завданнях і досягнення своїх колег.