Оголошення та звернення до батьків і учнів

Графік консультатцій для учнів 11-х класів по підготовці до НМТ-2024

Лист національної поліції України у Волинській області щодо популяризації інформаційної платформи “Мрія” та протидії шахрайства

Інтернет-ресурс проекту “Мрія”

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ, УЧНІ, БАТЬКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ!

ШАНОВНІ МАНЕВИЧАНИ!

З 22 травня по 23 червня 2023 року в Маневицькому ліцеї №1 імені Героя України Андрія Снітка пройде XR-виставка “СПРАВЖНІ ПРИЧИНИ ВІЙНИ, АБО ЯК ПРАЦЮЄ РОСІЙСЬКА ПРОПАГАНДА”

Ця унікальна та інноваційна виставка розроблена спеціально для протидії російській пропаганді, з метою підвищити рівень обізнаності та медіаграмотності у суспільстві.

Виставка поєднує знайомий всім формат постерів з новітніми технологіями. Завдяки додатку edAR всі переваги 3D, AR та VR-досвіду можуть бути доступні без спеціальної техніки.

При наведенні смартфона на плакат мобільний додаток edAR активує та “оживляє” плакати. Глядач побачить 3D моделі, аудіо, відео та VR-портали, що спонукають його до поглибленого дослідження, занурення у тему та кращого запам’ятовування даних та фактів.

Унікальні плакати виставки були створені з використанням штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему.

XR-виставка докладно пояснює, як побудована система російської пропаганди, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне – показує, до чого це може привести на прикладах війни.

Цей новий інструмент протидії пропаганді з XR-технологією буде представлено в 5000 шкіл та громадських інституцій в Україні та ще 20 країнах світу.
Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка приєднався до національного марафону протидії пропаганді та запрошує вас відвідати виставку з 22 травня по 23 червня 2023 року.

Додаток edAR, що робить AR-технології доступними для освітян та громадських активістів, розробили ГО “Європейський Інститут Чорнобиля” у партнерстві з ініціативою “НотаЄнота” в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#XRвиставка #edAR #якпрацюєпропаганда #справжніпричинивійни #нотаЄнота

*Додавайте хештеги, щоб ми могли вас знайти та підтримати 😉

Для запитань та координації роботи виставки – додавайтесь в Телеграм-канал: https://t.me/edarapp

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Дирекція Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка  нагадує Вам, що проводиться набір учнів до першого класу на 2023-2024 навчальний рік.

Прийом документів до 1 класу проводиться до 31 травня 2023 року включно.

Перелік документів для вступу до 1 класу:

1. Заява встановленого зразка (заповнюється під час подачі документів). До заяви має бути пред’явлено документ, що посвідчує особу заявника.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Копія чорнобильського посвідчення (при наявності).

4. Оригінал, або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду”, затвердженої наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року №682.

5. Копія картки щеплень

.6. Фото дитини 3х4 (для особової справи).

УПРАВЛІННЯ

Державної  служби якості освіти 

у Волинській області інформує:

У період воєнного стану управління продовжує розглядати звернення громадян, батьків, педагогів, консультувати керівників закладів освіти й представників органів управління освітою місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування з питань забезпечення доступної та якісної освіти, спільно долати виклики, перед якими стоїть наша країна в час війни. 

Інформація для батьків про новостворений рух ПВК «Редан» презентація про рух

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Дирекція Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка запрошує Вас з`явитися у заклад освіти для співбесіди з метою комплектування 1-х класів на 2022-2023 навчальний рік.

Прийом документів до 1 класу проводиться до 31 травня 2022 року включно. Перелік документів для вступу до 1 класу:1. Заява встановленого зразка (заповнюється під час подачі документів). До заяви має бути пред’явлено документ, що посвідчує особу заявника.2. Копія свідоцтва про народження дитини.3. Копія чорнобильського посвідчення (при наявності).4. Оригінал, або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду”, затвердженої наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року №682.5. Копія картки щеплень.6. Фото дитини 3х4 (для особової справи).Детальніше з правилами прийому здобувачів освіти до Маневицького ліцею №1 можете також ознайомитись на сайті за посиланням: https://man-school1.com.ua/pravyla-pryjomu-do-zakladu…/

Електронна реєстрація майбутніх першокласників 2022-2023н.р.

Дистанційне навчання

Відповідно до рішення педагогічної ради школи від 14.03.2022р. переходимо на дистанційне навчання. Для ознайомлення з платформою та реєстрація на ній перейдіть за покликанням

З 28 ЛЮТОГО ВСІМ ЗАКЛАДАМ ОСВІТИ РЕКОМЕНДОВАНО ПРИПИНИТИ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ТА ОГОЛОСИТИ КАНІКУЛИ НА ДВА ТИЖНІ

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести  щонайбільше з п’яти навчальних предметів

Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:

Якщо учасник  / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість складання додаткових навчальних предметів відрізнятиметься залежно від того, чи є у сертифікаційних роботах завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, адже такі завдання перевіряють екзаменатори, чию працю потрібно оплатити. Так, у 2022 році, щоб додатково скласти одну з іноземних мов (англійську, німецьку, іспанську або французьку) потрібно буде сплатити 789 грн, вартість складання інших навчальних предметів (історія України, географія, фізика, хімія чи біологія) становитиме 354 грн.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики (завдання рівня стандарту), математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Результати зовнішнього оцінювання із чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2022 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або української мова і література (субтест “Атестаційні завдання”);
  • математика (за підсумками виконання сертифікаційної роботи з: математики (завдання рівня стандарту) або завдань субтесту “Атестаційні завдання з математики” (для здобувачів освіти, які вивчали математику на рівні стандарту); математики (для здобувачів освіти, які вивчали математику на профільному рівні));
  • історія України (субтест “Історія України 1914 р. – початок XXI століття”) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти;
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації математику та/або іноземну мову, оцінка ДПА (за шкалою 1–12 балів) буде визначатися залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали:

  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня;
  • для тих, хто вивчав математику та/або іноземну мову на рівні стандарту, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань рівня стандарту.

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2022 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2022 років.