30 квітня, наші талановиті учні вже вчетверте взяли участь у конкурсі креативних ідей “Зробимо Волинь кращою”!
Цього року ювілейний – V конкурс став особливим. Нас запросили не лише як учасників, а й як гостей та подарували сертифікат на екскурсію до Луцька! Це чудовий презент, який стане незабутньою пригодою для дітей. Окрім того, вчителька Олена Валеріївна, яка Читати далі
