Справжньою пригодою, сповненою незабутніми враженнями й захопливими моментами, стала триденна подорож в Карпати для учнів 10, 9, 8 і 7 класів у супроводі вчителів Цвітенко В.М., Олексюк Н.М. та батьків.

Початок екскурсії – відвідування місця батьківщини Роксолани – Рогатина. Відтак екстримальна дорога до Манявського водоспаду – гідрологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення в масиві Ґорґани. Подолана стежка Довбуша. Екскурсовод невимушено й доступно розповів цікаві факти про цю легендарну особистість і кожен обʼєкт, побачений під час екскурсії. Мандрівка Ворохтою та відвідування музеїв “У трембітаря” і “Тіні забутих предків” відкрили двері у світ культури, традицій мешканців тих регіонів. Неймовірний адреналін відчули від канатної дороги в Буковелі, джипінгу на гору Маковицю та від споглядання величі краєвидів з цих висот. На завершення – водоспад Пробій і славнозвісний ярмарок в Яремче.

Усі переконалися в правдивості слів невідомого автора про те, що подорож – єдина річ, купуючи яку стаєш багатшим, а відбулася вона завдяки ЗСУ, батькам і туристичній агенції «Там Тур».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *