Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття. І голос твій нам душі окриля… Василь Симоненко

Його ім’я стало символом України. Тарасове слово було з кожним українцем у тюрмах, таборах, на засланні, на Майдані та в Донецькому аеропорту з нескореними кіборгами. Живуть і сьогодні в серці кожного з нас полум’яні заклики  Пророка національного відродження.

Цьогоріч світ відзначатиме 208-річницю від дня народження  Кобзаря. Традиційно до Шевченківських днів проводиться конкурс читців поезій Тараса Шевченка.

 У п’ятницю, 18.02., у приміщенні ЦТДЮ відбувся ІІ етап (окружний) ХХІІІ конкурсу, у якому взяли участь 17 учнів закладів загальної середньої освіти та вихованка Центру творчості дітей та юнацтва. Учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, дикцію та відчуття мови, сценічну культуру, емоційність та переконливість, уміння перевтілюватися та передавати характер твору.

Серед переможців – представник нашого ліцею. Наша гордість – Слупачик Вадим, учень 8-А класу,  який посів І місце в середній віковій категорії! Слова Тараса Шевченка із уривка поеми-послання «І мертвим і живим…» у виконанні талановитого читця під музичний супровід бандуристки, учениці 7-А класу, Савчук Каріни, не залишили байдужими серця журі та глядачів.

 Тарасове послання залишається й буде актуальним завжди, бо стверджує, що тільки національне єднання забезпечить Україні гідне майбутнє: «І забудеться срамотня, давняя година, і оживе добра слава, Слава України!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *