Освячення пасок для наших захисників

Сьогодні у ліцеї священник о. Михайло освятив пасочки для наших захисників! Учні 1-х класів написали свої побажання на Великодніх листівках воїнам та прийшли з ними на обряд освячення пасочок до їдальні ліцею! У багатьох діток тато-воїн, тому листівки були адресними, Читати далі