Трудовий десант від учнів 6-Б класу відбувся на уроці «Здоровʼя, безпека та добробут».
Діти покращили своє фізичне здоровʼя, обміркували правила безпеки під час роботи з такими предметами як граблі, лопата, а ще облаштували свій добробут у ліцеї, прибравши територію!
