21 лютого – Міжнародний день рідної мови 

      З нагоди Міжнародного дня рідної мови в ліцеї вчителями-філологами було проведено цикл заходів, спрямованих на популяризацію української мовної самобутності, підвищення культури мовлення та виховання патріотизму.

      Зокрема, у 5-Б класі Цвітенко В.М. шляхом змагання між командами «Юні українці» та «Вишиванка» намагалася формувати в дітей ціннісне ставлення до мови, виховувати любов до рідного слова.

     Учні 5-В класу до свята власноруч виготовляли вітальні листівки, а під час мовознавчої вікторини, яку провела Кушнір А.М., продемонстрували хороший рівень знань у конкурсах «Розминка», «Аукціон», «Криптограма», «Скажи без затримки». З рахунком 33:36 команда «Мотанка» перемогла «Калину».

      6-А клас завдяки Мандзюк О.В. узяв активну участь у захопливій грі «Мовне кафе «Гурман», у якій кожне завдання було своєрідною «стравою» з мовного меню. Діти мали можливість застосувати свої знання з фольклору, фразеології, фонетики. Не обійшлося без жартів, які створили позитивний настрій та довели, що вивчати рідну мову можна легко й весело.

       Учениця 8-Б класу Нерубайло Аріна підготувала для всіх охочих лепбук із мовними цікавинками.

        Проведені заходи мали на меті нагадати, що мова є основою культурної ідентичності, а її збереження – важливе завдання кожного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *