Лист національної поліції України у Волинській області щодо популяризації інформаційної платформи “Мрія” та протидії шахрайства
Інтернет-ресурс проекту “Мрія”
Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка
Маневицької селищної ради
Інтернет-ресурс проекту “Мрія”
Учасниками фестивалю були і учні Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка. Наші талановиті діти виконали патріотичні пісню «Червона калина», танець « Дитячими долоньками», декламували вірші та демонстрували свої уміння у виробах декоративно-вжиткового мистецтва, які усі охочі мали змогу Читати далі
Учні ліцею долучилися до щорічного єдиного уроку з безпеки дорожнього руху (17.11.2023)
І місце – Фурсік Софія, Черчик Юлія (учитель Цвітенко В.М.), ІІ місце – Краснов Максим (учитель Секеда С.М.), Стрельчук Вікторія (учитель Кушнір А.М.), Мельник Олександра (учитель Цвітенко В.М.), ІІІ місце – Сергійчук Марія (учитель Кушнір А.М.)
Закликаємо, не ігнорувати сигнал повітряної тривоги☝️
«Доброго дня, українці. Тепер до молоді я завжди звертаюся саме так, щоб ви чітко розуміли, що живете в Україні, ви її громадяни і все, що ви тут бачите навколо себе: цю землю, небо, ліси, поля і ріки – це все Україна Читати далі
Нам дуже приємно, що так багато діток долучилися до цього заходу. Кращі роботи були відзначені грамотами. Памʼятаймо: пернаті друзі потребують нашого захисту та піклування. Особливо взимку!
Зрозуміло, що якісна освіта – це, передусім – якісна підготовка учителя.. Тому темою розмови обрали: “Сертифікація – шлях до професійного зростання’”. Які тести очікують учителів – розповіла колегам учитель математики Гаврилюк Наталія. Як вивчається практичний досвід учителів, що проходять сертифікацію, Читати далі
Діти покращили своє фізичне здоровʼя, обміркували правила безпеки під час роботи з такими предметами як граблі, лопата, а ще облаштували свій добробут у ліцеї, прибравши територію!
Діти ознайомились з історією виникнення книги, правилами поводження з книгою, відгадували загадки, ділились своїми думками.
Команди “Словограй” і “Дивосвіт” змагалися за звання найкращих знавців української мови. Не будьмо байдужими до рідної мови, а по-справжньому любімо її, оберігаємо та збагачуємо.
У складі команди – Олексюк Віолетта-9В, Піддубний Дмитро -11Б – показали хороші знання, проявили активність і вибороли ІІІ місце. БРАВО учасникам та їх наставнику – Гладун Людмилі Ігорівні!
Щиро дякуємо за подаровані книги.
Адже з книгою ви ніколи не будете самотніми. Сьогодні з учнями 2-Б класу (класовод Валентина Конах) був проведений бібліотечний урок “Бібліотека – скарбниця знань”. Учні ознайомились із історією виникнення книги, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини. Хто читає, той все Читати далі